ПОРЯТУНОК МАРІЇ ПОЛІЩУК м.Рівне

Звертаємося до всіх не байдужих людей і просимо про допомогу , 2009 р. нашу сім’ю зачепила страшна хвороба , в нашої єдиної доньки Марії виявили онкозахворювання лімфома Ходжкіна .
Потрібно було багато сил , терпіння та віри у Бога , щоб пройти це страшне випробування. Але наша Марійка дуже сильна і вона пройшла цей тяжкий шлях – 8 курсів хіміо-терапії та облучення . Словами не передати , що таке хімія , чути слова дитини – «скільки я буду мучитись?» , цього не побажаєш навіть ворогу .
Ми разом все це пройшли. Після закінчення лікування наша сім’я була найщасливішою , Марійка повернулася до свого улюбленого заняття – малювання . Вона майбутня художниця ( цей талант в неї від Бога ).
Та в жовтні знову страшна звістка – хвороба не відступає , погані аналізи . Наші лікарі дають мало шансів на одужання . Тому , щоб спасти дитину , потрібно продовжити лікування в Німеччині . Для цього необхідна сума - 78 000 євро(весь курс лікування).36 тисяч ми вже зібрали , залишилось зібрати 42 тисясчі євро . Тому змушені просити про допомогу . Зарання всім дякуємо , хай береже Вас
Бог , дайте Марії шанс відсвяткувати свій Останній дзвоник ( вона випускниця) .
Та радувати своєю чарівною посмішкою всіх людей!

Контактний телефон:+380672787479 (Поліщук Ігор Віталійович)

Рахунок карточки в ПРИВАТ БАНКУ-4405 8850 1688 9815
на ім*я Поліщук Ігор Віталійович (батько)
можна в гривняях
Дякуємо за допомогу!