Допоможіть на лікування доньки

Доброго дня,
Звертаюся до Вас за допомогою на лікування доньки 9 років (Тимчишиної Яни). Моїй донечці поставили діагноз ГЕПЕРІМУНОГЛІНЕМІЯ (загальний варіабельний імунодефіцит у вигляді хронічного моноклуозу EBv – емінології). Хвороба привела до утворення великих новоутворень на шиї (фото додаються).

Ми почали лікування (пройшли 2 курси капельниць БІОВЕН-МОНО та приймали інші ліки, що вказані в консультаційному висновку). Вже потратила всі свої невеликі заощадження і набрала грошей в борг. Чоловік зі мною не живе, у нього інша сім`я.
Ціна 1 курсу (БІОВЕН - МОНО) скаладає 4 550 грн (650 грн\1 флакон, а треба на 1 курс 7 флаконів тобто виходить 4 550 грн). Працюю в магазині продавцем на зарплату 1000 грн в місяць. Проживаю з мамою пенсіонеркою (ій вже 71 рік), яка вже відділа все що відкладала зі своєї пенсії на лікування дитини.
Для продовження лікування потрібно 18 200 грн (4 курси по 4 550 грн за 1 курс). Вже скоро потрібно починати новий курс лікування, а грошей немає. Дуже прошу допомогти мені чим зможете. БУДУ ВДЯЧНА ЯКЩО ХТОСЬ ЗМОЖЕ КУПИТИ ЧИ ПОДАРУВАТИ ПОТРІБНІ ЛІКИ. Буду дуже Вам вдячна і молотимусь за Вас!

Додаю сканованні документи: Консультаційний висновок Інституту імунології та алергології та результати імнулогічного обстеження та результати полімеразної ланцюгової реакції від 7.06. 2011
Якщо потрібно підійду до Вас з дитиною. Дуже прошу допомогти. Наперед дуже вдячна за допомогу.
Мої контакти: 096 184 18 29
Електронна пошта: iva55@ukr.net
Гроші прошу переказувати на разунок моєї картки в ПРИВАТБАНКУ:
Призначення платежу: на лікування Тимчишиної Яни Воломирівни)
РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕРАХУНКУ
Найменування банку: ПРИВАТБАНК
№ карточки: 6762 4620 5263 9694
карточка відкрита на Тимчишину Людмилу Андріївну (мати)

СПОДІВАЮСЯ НА ВАШУ НЕБАЙДУЖІСТЬ. НАПЕРЕД ВАМ ДУЖЕ ВДЯЧНА!